O firmie EKOMEX-PILŚNIAK

Firma Ekomex Pilśniak

Ilość maszyn
2000+
+
Na rynku
1998r.
r.
Liczba pracowników
90
Powierznia biur i produkcji
4000m2
m2

Nasze motto Potęga Możliwości związane jest z dostosowaniem produktów do wymagań Klienta, aby zrobić to:

Kompleksowo

Zaprojektujemy i dostosujemy urządzenie do twoich potrzeb.

Szybko

Będziemy realizować wszystkie twoje sugestie i wskazówki.

Sprawnie

Przeprowadzimy wszystkie serwisy.

Jakość i doświadczenie

Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników czuwa nad wdrożeniem do realizacji maszyn spełniających najwyższe wymagania funkcjonalne, higieniczne i jakościowe.

Przyczyniają się do tego wysokie kwalifikacje naszych pracowników, bardzo dobrze wyposażone stanowiska produkcyjne, montażowe oraz system kontroli jakości obejmujący poszczególne etapy produkcji, jak również dostawców części i podzespołów.

Firma Ekomex-Pilśniak wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Działamy kompleksowo

Podejmujemy się i z sukcesem realizujemy indywidualne zamówienia produkcyjne na maszyny oraz linie produkcyjne dla przemysłu spożywczego. Potencjał naszych pracowników oraz dostępne narzędzia umożliwiają kompleksowe wykonanie projektu oraz jego wdrożenie w ramach naszego zakładu.

Nasze działy

Projektowy

Projekty maszyn powstają wewnątrz naszej firmy i są realizowane przez zespół naszych konstruktorów, którzy do dyspozycji mają najnowsze narzędzia projektowe. Świetna znajomość branży, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, ścisłe i kreatywne umysły, a także znajomość nowoczesnych technologii dają klientowi pewność, że końcowy wyrób jest w pełni dopracowany i funkcjonalny.

Produkcyjny

Nasz zakład podzielony jest na kilka działów produkcyjnych: dział obróbki, spawalnię, szlifiernię i montaż. Gromadzimy najlepszych fachowców, dla których priorytetem są: precyzja, dokładność, technika i najwyższa jakość wykonania, a wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem.

Serwisowy

Dział serwisowy to nasz kluczowy dział posprzedażowy, dający klientom bezpieczeństwo pracy poprzez krótki czas reakcji serwisowej, dostępność do wykwalifikowanej kadry serwisantów. Staramy się na bieżąco utrzymywać stany części zamiennych i podzespołów, aby we właściwym czasie reagować na potrzeby klientów. Nasi serwisanci mają do dyspozycji profesjonalne narzędzia oraz nowoczesną flotę.

Magazynowy

Nasz magazyn serwisowy, jak i produkcyjny wyposażony został w automatyczne regały magazynowe zintegrowane z systemem zarządzania produkcją. Wdrożony system informatyczny wraz z regałami usprawniają naszą pracę oraz pozwalają zaoszczędzić powierzchnię składowania, dając pełną kontrolę nad stanem magazynu.

Prezentacja firmy EKOMEX

56 krajów eksportowych

w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej

Myślimy
i działamy globalnie

30+
przedstawicieli
na świecie
Od 1998 r.
na
rynku
1000+
zrealizowanych
projektów

Nasi partnerzy

Nasze
Wyróżnienia