Nasze maszyny na targach Process Expo w Chicago!

PROCESS EXPO to jedne z największych targów na świecie, poświęconych branży przetwórstwa żywności i napojów. Od wczoraj – 2 listopada można uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, oglądając najnowsze maszyny, produkty, technologie i usługi, w tym maszyny Ekomex-Pilśniak. W Chicago naszą firmę reprezentuje nasz partner – Prospection Solutions. 

Pierwsza organizowana po pandemii edycja targów Process Expo, odbędzie się w dniach 2-5 listopada 2021r. w Chicago w McCormick Place. Wystawcy z USA i wielu innych krajów z całego świata będą prezentować nowinki z wszystkich segmentów przemysłu spożywczego i opakowaniowego, w tym piekarniczego, napojów, serów i nabiału, mięsa, drobiu i owoców morza, karmy dla zwierząt domowych, gotowej żywności, żywności z konopi indyjskich, wyrobów cukierniczych i innych.
Z wielką radością i dumą zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego partnera, firmy Prospection Solutions, która oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie produktów/opakowań dla przemysłu spożywczego i medycznego, w tym maszyn typu wilk oraz systemu Singriset, projektowanych i produkowanych przez naszą fabrykę.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego m.in. wilka z głowicą separującą Singriset:

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Nasi partnerzy

Nasze
Wyróżnienia