Firma

Firma Ekomex Pilśniak została założona w 1998 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w serwisie i naprawie maszyn w połączeniu ze znajomością technologii produkcji mięsa. Od 1999 roku projektujemy i produkujemy maszyny dla przemysłu spożywczego pod własną marką Ekomex. Produkowane przez nas maszyny dorównują najwyższym standardom światowym. Nasze motto Potęga Możliwości związane jest z dostosowaniem produków do wymagań Klienta, aby zrobić to:


Lepiej - zaprojektujemy i dostossujemy urządzenie do twoich potrzeb.
Szybciej - będziemy realizować wszystkie twoje sugestie i wskazówki.
Sprawniej - przeprowadzimy wszystkie serwisy.

Nasza praca

Profesjonaly i doświadczony zespół pracowników czuwa nad wdrożeniem do realizacji produktów spełniających najwyższe wymagania funkcjonalne, higieniczne i jakościowe. Służą temu bardzo dobrze wyposażone stanowiska produkcyjne, montażowe oraz system kontroli jakości obejmujący poszczególne etapy produkcji oraz dostawców części i podzespołów ( Firma Ekomex Pilśniak wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009). Także stosowanie najnowocześniejszych technologii (cięcie plazmowe, laserowe, Water Jet), obróbki strumieniowej czy numerycznych obrabiarek CNC sprawia, że nasze urządzenia cieszą się zasłużonym uznaniem klientów w kraju, Europie i na innych kontynentach (Azja, Afryka, USA).

Profesjonalni i wszechstronni

Kolejnym atutem firmy jest umiejętność podejmowania się i realizacji z sukcesem nietypowych zamówień produkcyjnych na nowe niestandardowe urządzenia dla przemysłu spożywczego.
Posiadając wieloletnie i ugruntowane doświadczenie w remontach i serwisie maszyn przeprowadzamy usługowo remonty maszyn używanych oraz proponujemy naszym klientom szeroki wybór urządzeń będących już po kompleksowej regeneracji. Realizujemy także precyzyjne usługi toczenia, frezowania, wytaczania, gięcia blach, obróbki strumieniowej.
W komunikacji wykorzystujemy aplikacje internetowe, targi oraz osobisty kontakt z klientem w siedzibie jego firmy. Pozwala to na lepsze rozpoznanie i dostosowanie oferty do rzeczywistych potrzeb klienta oraz wspacie go naszym doświadczeniem technicznym i technologicznym. Nad w pełni profesjonalną obsługą klientów czuwają kilkuosobowe działy: handlowy i serwisowy. Rozwijanie i pogłębianie kontaktów handlowych z naszymi klientami należy do priorytetowych kierunków działania firmy EKOMEX PILŚNIAK.

PL
  • GB
Back